Kalender

maart

zo 7 maart - 09:00

70km - Orp-Jauche/Huccorgne/Seraing-Le-Chateau
aanwezigen: Niels Wiame, Mathias Wiame, Eddy Maurice, Cornelis Bjorn, Wauters Seppe, Gillet Joris, Bessemans Jean, Volont Jonathan, Vanstraelen Benny, Ramaekers Peter, Claes Sven, Snellings Geert, Vanaken Stany, Gillet Koen, Boschmans Jan, Kempeneers Kristof, Digneffe Toon, Briers Stijn, Lenotte Jurgen, Hermans Ben, Hoskens Steven, Vanham Nico

zo 14 maart - 09:00

81km - Wellen/Herk-De-Stad/Zoutleeuw
aanwezigen: Mathias Wiame, Jeroen Mathijs, Guilliams 'Junior' Ygnace, Snellings 'Junior' Simon, Cornelis Bjorn, Wauters Seppe, Fosse Peter, Gillet Joris, Vanstraelen Benny, Claes Sven, Ramaekers Peter, Guilliams Erwin, Snellings Geert, Gillet Koen, Boschmans Jan, Vanaken Stany, Vanham Nico, Hoskens Steven, Lenotte Jurgen, Briers Stijn, Digneffe Toon

zo 21 maart - 09:00

80km - Jodoigne/Wasseiges

zo 28 maart - 09:00

80km - Zomeruur!!!! Haspengouwse Heuveltjes : Kerniel-Bilzen-Vechmaal

april

zo 4 april - 08:30

90km - Pasen - Grez-Doiceau/Hamme-Mille/Zoutleeuw

ma 5 april - 08:30

90km - Paasmaandag - Jodoigne/Tienen/Sint-Truiden

zo 11 april - 08:30

90km - Vissoul/Warnant-Dreye/Othée/Broekom

zo 18 april - 08:30

90km - Hodeige/Moha/Landen

zo 25 april - 08:30

90km - Sprintersetappe - Wimmertingen/herk-De-Stad/Oplinter

mei

za 1 mei - 08:00

100km - Dag van de Arbeid - Hannuit/Eghezée/Zoutleeuw
aanwezigen: Mathias Wiame, Jeroen Mathijs, Eddy Maurice, Snellings 'Junior' Simon, Gillet Joris, Bessemans Jean, Vanstraelen Benny, Ramaekers Peter, Snellings Geert, Gillet Koen, Vanaken Stany, Boschmans Jan, Vanham Nico, Hoskens Steven, Lenotte Jurgen, Briers Stijn, Claes Sven

zo 2 mei - 08:00

100km - Schaffen
aanwezigen: Guilliams 'Junior' Ygnace, Cornelis Bjorn, Wauters Seppe, Gillet Joris, Volont Jonathan, Bols Tim, Vanstraelen Benny, Ramaekers Peter, Claes Sven, Boschmans Jan, Vanaken Stany, Hoskens Steven, Lenotte Jurgen, Briers Stijn, Digneffe Toon, Gillet Koen

zo 9 mei - 08:00

85km - No words needed! Rondje Oteppe - 'Grote Prijs Jan Bessemans'
aanwezigen: Jeroen Mathijs, Eddy Maurice, Guilliams 'Junior' Ygnace, Snellings 'Junior' Simon, Wauters Seppe, Gillet Joris, Volont Jonathan, Vanstraelen Benny, Claes Sven, Ramaekers Peter, Guilliams Erwin, Snellings Geert, Vanaken Stany, Gillet Koen, Boschmans Jan, Vanham Nico, Briers Stijn, Lenotte Jurgen, Hoskens Steven

do 13 mei - 08:00

103km - OHH - Bilzen/Jesseren/Heers
aanwezigen: Hayen Sven, Guilliams 'Junior' Ygnace, Cornelis Bjorn, Wauters Seppe, Fosse Peter, Gillet Joris, Volont Jonathan, Vanstraelen Benny, Claes Sven, Guilliams Erwin, Gillet Koen, Vanaken Stany, Boschmans Jan, Lenotte Jurgen, Hoskens Steven, Briers Stijn, Vanham Nico

zo 16 mei - 08:00

103km - Namen - La Pairelle
aanwezigen: Johan Hendrickx, Dimitri Vangheluwe, Marc Huysegems, Wauters Seppe, Gillet Joris, Volont Jonathan, Vanstraelen Benny, Ramaekers Peter, Claes Sven, Boschmans Jan, Vanham Nico, Digneffe Toon, Briers Stijn, Hoskens Steven, Lenotte Jurgen

zo 23 mei - 08:00

103km - Pinksteren - Heusden-zolder/Zonhoven
aanwezigen: Dimitri Vangheluwe, Jeroen Mathijs, Hayen Sven, Guilliams 'Junior' Ygnace, Snellings 'Junior' Simon, Wauters Seppe, Gillet Joris, Volont Jonathan, Bols Tim, Vanstraelen Benny, Claes Sven, Ramaekers Peter, Guilliams Erwin, Snellings Geert, Gillet Koen, Boschmans Jan, Vanaken Stany, Vanham Nico, Digneffe Toon, Briers Stijn, Hoskens Steven

ma 24 mei - 08:00

104km - Pinkstermaandag - Bierbeek/Nieuwrode/Geetbets
aanwezigen: Wauters Seppe, Gillet Joris, Claes Sven, Gillet Koen, Briers Stijn

zo 30 mei - 08:00

102km - Gingelom/Rotheux/Gingelom
aanwezigen: Dimitri Vangheluwe, Guilliams 'Junior' Ygnace, Cornelis Bjorn, Wauters Seppe, Fosse Peter, Gillet Joris, Volont Jonathan, Vanstraelen Benny, Claes Sven, Ramaekers Peter, Guilliams Erwin, Gillet Koen, Vanaken Stany, Boschmans Jan, Vanham Nico, Briers Stijn, Digneffe Toon, Lenotte Jurgen, Hoskens Steven

juni

zo 6 juni - 08:00

100km - Limont-Vinalmont
aanwezigen: Dimitri Vangheluwe, Jeroen Mathijs, Hayen Sven, Guilliams 'Junior' Ygnace, Snellings 'Junior' Simon, Cornelis Bjorn, Wauters Seppe, Fosse Peter, Gillet Joris, Volont Jonathan, Bols Tim, Vanstraelen Benny, Guilliams Erwin, Claes Sven, Ramaekers Peter, Snellings Geert, Gillet Koen, Boonen Rudi, Boschmans Jan, Vanaken Stany, Vanham Nico, Digneffe Toon, Briers Stijn, Lenotte Jurgen, Hoskens Steven

zo 13 juni - 08:00

97km - Vallée du Samson
aanwezigen: Hayen Sven, Guilliams 'Junior' Ygnace, Snellings 'Junior' Simon, Wauters Seppe, Fosse Peter, Gillet Joris, Volont Jonathan, Vanstraelen Benny, Claes Sven, Ramaekers Peter, Snellings Geert, Boonen Rudi, Boschmans Jan, Vanaken Stany, Kempeneers Kristof, Vanham Nico, Digneffe Toon, Lenotte Jurgen, Hoskens Steven

zo 20 juni - 08:00

107km - Aarschot/Lubbeek
aanwezigen: Guilliams 'Junior' Ygnace, Cornelis Bjorn, Fosse Peter, Volont Jonathan, Vanstraelen Benny, Claes Sven, Ramaekers Peter, Guilliams Erwin, Gillet Koen, Boonen Rudi, Boschmans Jan, Vanaken Stany, Kempeneers Kristof, Vanham Nico, Digneffe Toon, Lenotte Jurgen, Hoskens Steven

zo 27 juni - 08:00

106km - Huy/Amay/Grâce-Hollogne
aanwezigen: Dimitri Vangheluwe, Hayen Sven, Guilliams 'Junior' Ygnace, Wauters Seppe, Fosse Peter, Gillet Joris, Volont Jonathan, Bols Tim, Vanstraelen Benny, Claes Sven, Snellings Geert, Gillet Koen, Boonen Rudi, Boschmans Jan, Kempeneers Kristof, Vanaken Stany, Vanham Nico, Briers Stijn, Lenotte Jurgen, Hoskens Steven

juli

zo 4 juli - 08:00

117km - Zoete Waters
aanwezigen: Cornelis Bjorn, Vanstraelen Benny, Guilliams 'Junior' Ygnace, Guilliams Erwin, Ramaekers Peter, Digneffe Toon, Vanaken Stany, Gillet Joris

zo 11 juli - 08:00

105km - Bierset/Flemalle
aanwezigen: Jeroen Mathijs, Hayen Sven, Fosse Peter, Gillet Joris, Volont Jonathan, Vanstraelen Benny, Ramaekers Peter, Snellings Geert, Gillet Koen, Vanaken Stany, Boonen Rudi, Lenotte Jurgen, Hoskens Steven, Digneffe Toon, Vanham Nico

zo 18 juli - 08:00

112km - Alternatieve rit
aanwezigen: Eddy Maurice, Snellings 'Junior' Simon, Hayen Sven, Guilliams 'Junior' Ygnace, Wauters Seppe, Fosse Peter, Gillet Joris, Volont Jonathan, Claes Sven, Ramaekers Peter, Guilliams Erwin, Gillet Koen, Boschmans Jan, Boonen Rudi, Digneffe Toon, Vanaken Stany, Vanham Nico, Hoskens Steven, Lenotte Jurgen, Briers Stijn, Kempeneers Kristof

wo 21 juli - 08:00

98km - Nationale Feestdag - Free Ride
aanwezigen: Guilliams 'Junior' Ygnace, Gillet Joris, Gillet Koen, Lenotte Jurgen, Vanaken Stany, Boschmans Jan, Wauters Seppe, Dimitri Vangheluwe

vr 23 juli - 08:00

130km - Eerste Rit 3daagse!
aanwezigen: Eddy Maurice, Wauters Seppe, Gillet Joris, Volont Jonathan, Claes Sven, Ramaekers Peter, Gillet Koen, Boonen Rudi, Vanaken Stany, Hoskens Steven, Lenotte Jurgen, Briers Stijn, Digneffe Toon, Vanham Nico, Boschmans Jan

za 24 juli - 08:00

47km - Tweede rit 3daagse
aanwezigen: Wauters Seppe, Gillet Joris, Fosse Peter, Claes Sven, Boschmans Jan, Lenotte Jurgen

zo 25 juli - 08:00

88km - Slotrit 3daagse
aanwezigen: Eddy Maurice, Wauters Seppe, Gillet Joris, Volont Jonathan, Claes Sven, Ramaekers Peter, Gillet Koen, Boonen Rudi, Vanaken Stany, Vanham Nico, Boschmans Jan, Hoskens Steven, Lenotte Jurgen, Briers Stijn, Vanstraelen Benny

augustus

zo 1 augustus - 08:00

98km - Vezin
aanwezigen: Johan Hendrickx, Eddy Maurice, Hayen Sven, Marc Huysegems, Guilliams 'Junior' Ygnace, Gillet Joris, Volont Jonathan, Vanstraelen Benny, Claes Sven, Gillet Koen, Boonen Rudi, Boschmans Jan, Vanaken Stany, Vanham Nico, Hoskens Steven, Hermans Ben

zo 8 augustus - 08:00

100km - Visé-Oupeye
aanwezigen: Jeroen Mathijs, Marc Huysegems, Cornelis Bjorn, Wauters Seppe, Fosse Peter, Gillet Joris, Volont Jonathan, Bols Tim, Vanstraelen Benny, Claes Sven, Gillet Koen, Boonen Rudi, Vanaken Stany, Digneffe Toon, Briers Stijn, Hermans Ben, Lenotte Jurgen, Hoskens Steven

zo 15 augustus - 08:00

100km - OLVH - Sclayn/Hanret
aanwezigen: Jeroen Mathijs, Eddy Maurice, Marc Huysegems, Guilliams 'Junior' Ygnace, Fosse Peter, Gillet Joris, Volont Jonathan, Bols Tim, Vanstraelen Benny, Boonen Rudi, Boschmans Jan, Vanaken Stany, Vanham Nico, Hermans Ben, Lenotte Jurgen

zo 22 augustus - 08:00

102km - Godsheide/Houthalen-Helchteren
aanwezigen: Jeroen Mathijs, Eddy Maurice, Cornelis Bjorn, Gillet Joris, Fosse Peter, Vanstraelen Benny, Snellings Geert, Gillet Koen, Boonen Rudi, Vanaken Stany, Digneffe Toon, Vanham Nico, Hoskens Steven, Lenotte Jurgen, Snellings 'Junior' Simon, Boschmans Jan

za 28 augustus - 08:00

130km - Go4Cycling Classic Wilderen
aanwezigen: Johan Hendrickx, Jeroen Mathijs, Eddy Maurice, Marc Huysegems, Guilliams 'Junior' Ygnace, Snellings 'Junior' Simon, Fosse Peter, Wauters Seppe, Bessemans Jean, Vanstraelen Benny, Guilliams Erwin, Boonen Rudi, Hoskens Steven, Briers Stijn, Vanham Nico, Vanaken Stany

zo 29 augustus - 08:00

96km - Laatste lange rit van het seizoen 2021! - Rondje Oteppe - Part II
aanwezigen: Fosse Peter, Gillet Joris, Vanstraelen Benny, Claes Sven, Vanham Nico, Vanaken Stany, Boschmans Jan, Boonen Rudi, Gillet Koen

september

za 4 september - 08:00

180km - Lange Rit WTC - Durbuy
aanwezigen: Fosse Peter, Gillet Joris, Vanstraelen Benny, Vanaken Stany, Snellings 'Junior' Simon, Jeroen Mathijs

zo 5 september - 08:30

85km - Vaux-Et-Borset/Burdinne
aanwezigen: Eddy Maurice, Guilliams 'Junior' Ygnace, Hayen Sven, Fosse Peter, Gillet Koen, Gillet Joris, Volont Jonathan, Bols Tim, Claes Sven, Guilliams Erwin, Boonen Rudi, Boschmans Jan, Hoskens Steven, Lenotte Jurgen, Vanham Nico, Digneffe Toon

za 11 september - 08:00

102km - Bindkracht rit
aanwezigen: Johan Hendrickx, Eddy Maurice, Cornelis Bjorn, Fosse Peter, Gillet Joris, Volont Jonathan, Bessemans Jean, Vanstraelen Benny, Gillet Koen, Marc Huysegems, Lenotte Jurgen, Briers Stijn, Vanaken Stany, Vanham Nico

zo 12 september - 08:30

92km - Lubbeek/Herk-De-Stad/Sint-Truiden
aanwezigen: Jeroen Mathijs, Guilliams 'Junior' Ygnace, Snellings 'Junior' Simon, Cornelis Bjorn, Fosse Peter, Volont Jonathan, Bols Tim, Bessemans Jean, Vanstraelen Benny, Claes Sven, Snellings Geert, Digneffe Toon, Boschmans Jan, Boonen Rudi, Gillet Koen, Koen Bessemans

zo 19 september - 08:30

89km - Muro di Huy/Muro di Amay
aanwezigen: Jeroen Mathijs, Eddy Maurice, Guilliams 'Junior' Ygnace, Gillet Joris, Volont Jonathan, Bessemans Jean, Bols Tim, Vanstraelen Benny, Claes Sven, Guilliams Erwin, Snellings Geert, Boonen Rudi, Lenotte Jurgen, Vanham Nico, Vanaken Stany, Boschmans Jan, Koen Bessemans

zo 26 september - 08:30

85km - Laatste rit met vertrek om 8.30H - Bomal/Hoegaarden

oktober

zo 10 oktober - 09:00

70km - Herk-De-Stad/Alken

zo 17 oktober - 09:00

70km - Chaumont-Gistoux

zo 31 oktober - 09:00

70km - Laatste officiële clubrit van het seizoen!